Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Heeswijk-Dinther

Rijschool Heeswijk-Dinther: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
85%geslaagd 1e examen auto (gem. Heeswijk-Dinther)
50%landelijk gemiddelde
Kasteel Heeswijk in Heeswijk-Dinther: rijscholen in Heeswijk-Dinther vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Heeswijk-Dinther

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Heeswijk-Dinther. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Heeswijk-Dinther vergelijken

1 rijschool voor auto in Heeswijk-Dinther · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Chris Van Vught 85% 86% 29 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Heeswijk-Dinther (2026)

De autorijschool in Heeswijk-Dinther met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Heeswijk-Dinther (85%).

  1. 1Rijschool Chris Van Vught26 eerste examens85%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Heeswijk-Dinther in cijfers

Rijscholen
2
waarvan 1 voor auto
Geslaagd 1e examen (auto)
85%
landelijk 50%
Inwoners
9.060
2,2 rijscholen per 10.000
17-jarigen
371
gemeente Bernheze (CBS)

Per rijbewijs in Heeswijk-Dinther

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Heeswijk-Dinther.

  • Auto1 rijschool · 29 examens · boven landelijk
    85%landelijk 50%
  • Aanhanger1 rijschool · 17 examens · onder landelijk
    67%landelijk 78%

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Heeswijk-Dinther kiezen

In Heeswijk-Dinther geeft één autorijschool les volgens het CBR. De leerlingen deden samen 26 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 85% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Kijk bij het kiezen vooral naar het percentage bij het eerste examen én naar het aantal examens: een hoog percentage over veel examens zegt meer dan over een handvol.

Rijles in Heeswijk-Dinther: de plaats in cijfers

In Heeswijk-Dinther wonen ongeveer 9.060 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 4.530 inwoners in de plaats.

In de gemeente Bernheze wonen 371 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Noord-Brabant heeft 66,8% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Heeswijk-Dinther heeft een huishouden gemiddeld 1,19 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 2,1 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Heeswijk-Dinther

De meeste leerlingen van rijscholen in Heeswijk-Dinther doen examen bij Examencentrum Den Bosch, hemelsbreed 15 km. Daar slaagde 85% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 54%).

Motor, scooter en meer in Heeswijk-Dinther

Naast autorijles kun je in Heeswijk-Dinther terecht voor aanhanger (1 rijschool, 67% in één keer geslaagd). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Heeswijk-Dinther

Hoeveel rijscholen zijn er in Heeswijk-Dinther?

Het CBR telt in Heeswijk-Dinther 2 rijscholen, waarvan 1 autorijschool.

Hoeveel leerlingen slagen in Heeswijk-Dinther in één keer?

Bij de autorijscholen in Heeswijk-Dinther slaagde gemiddeld 85% bij het eerste praktijkexamen (26 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 86%.

Wat is de beste rijschool in Heeswijk-Dinther?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Rijschool Chris Van Vught het hoogst met 85% (26 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Heeswijk-Dinther?

De meeste leerlingen uit Heeswijk-Dinther doen examen bij CBR-examencentrum Den Bosch, hemelsbreed 15 km.

Kan ik in Heeswijk-Dinther rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Heeswijk-Dinther geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Heeswijk-Dinther?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met onze rekenhulp.

Hoe vraag ik een gratis proefles aan?

Ja, je vraagt een gratis proefles rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Heeswijk-Dinther

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.