Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hilversum

Rijschool Hilversum: alle 40 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hilversum (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

40rijscholen
59%geslaagd 1e examen auto (gem. Hilversum)
50%landelijk gemiddelde
De heide bij Hilversum bij zonsopkomst: rijscholen in Hilversum vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hilversum

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hilversum. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hilversum vergelijken

37 rijscholen voor auto in Hilversum · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
GROW with KEMP 48% 48% 793 examens –
Bosch Veenstra 50% 56% 202 examens –
Autorijschool Prodrive 60% 58% 117 examens –
Autorijschool JEREMY 73% 76% 109 examens –
L2Drive 61% 66% 99 examens –
Rijschool Resoluut 48% 47% 87 examens –
Autorijschool Top 67% 70% 81 examens –
Rijschool LesCar 43% 43% 79 examens ★ 4,0 (1)
Rijschool René Voorn 62% 71% 65 examens –
Autorijschool Nauta 54% 60% 60 examens –

Toon alle 37 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hilversum (2026)

De 10 autorijscholen in Hilversum waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 18 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hilversum (59%).

  1. 1Autorijschool Atlas41 eerste examens88%
  2. 2Autorijschool Broeke31 eerste examens87%
  3. 3Autorijschool Bast43 eerste examens84%
  4. 4Autorijschool 123slagen24 eerste examens83%
  5. 5Autorijschool JEREMY78 eerste examens73%
  6. 5Rijeasy22 eerste examens73%
  7. 7Autorijschool Top49 eerste examens67%
  8. 8Rijschool René Voorn45 eerste examens62%
  9. 9L2Drive69 eerste examens61%
  10. 10Autorijschool Prodrive68 eerste examens60%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (19 rijscholen in Hilversum hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hilversum

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.