Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Bussum

Rijschool Bussum: alle 13 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Bussum (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

13rijscholen
58%geslaagd 1e examen auto (gem. Bussum)
50%landelijk gemiddelde
Een trein op het station van Bussum: vergelijk de rijscholen in Bussum
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Bussum

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Bussum. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Bussum vergelijken

11 rijscholen voor auto in Bussum · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersopleidingen Jan ter Beek B.V. 63% 66% 450 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Ben 42% 54% 130 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool BVO 60% 60% 117 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Nawied 43% 48% 96 examens –
Autorijschool Klouwen 50% 55% 69 examens –
Autorijschool Suayip 54% 57% 58 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Floris 50% 52% 23 examens –
Rijopleiding First Time 73% 75% 16 examens ★ 5,0 (2)
Rijschool Kanneworff 82% 86% 14 examens –
Alert Auto- En Motorrijschool – 46% 13 examens –

Toon alle 11 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Bussum (2026)

De 6 autorijscholen in Bussum waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Bussum (58%).

  1. 1Verkeersopleidingen Jan ter Beek B.V.281 eerste examens63%
  2. 2Verkeersschool BVO77 eerste examens60%
  3. 3Autorijschool Suayip35 eerste examens54%
  4. 4Autorijschool Klouwen36 eerste examens50%
  5. 5Autorijschool Nawied28 eerste examens43%
  6. 6Rijschool Ben67 eerste examens42%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Bussum hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Bussum

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.