Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Soest

Rijschool Soest: alle 16 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Soest (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

16rijscholen
45%geslaagd 1e examen auto (gem. Soest)
50%landelijk gemiddelde
Het gemeentehuis van Soest, waar je de rijscholen in Soest kunt vergelijken
Foto: Choinowski, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Soest

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Soest. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Soest vergelijken

16 rijscholen voor auto in Soest · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool No Name 34% 44% 206 examens –
R.T.M. Rijopleidingen 52% 54% 69 examens –
Richard Rijopleidingen 36% 39% 61 examens –
Rijschool Elmi 60% 46% 59 examens –
Autorijschool Turan 50% 43% 56 examens ★ 5,0 (1)
Les plus 26% 36% 53 examens –
Rijschool Mine 18% 21% 43 examens –
WegMaster Rijopleidingen 43% 54% 41 examens –
Autorijschool Hendrik 40% 46% 39 examens –
Rijles Soest 70% 73% 26 examens –

Toon alle 16 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Soest (2026)

De 7 autorijscholen in Soest waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Soest (45%).

  1. 1Rijles Soest20 eerste examens70%
  2. 2Rijschool Elmi20 eerste examens60%
  3. 3R.T.M. Rijopleidingen33 eerste examens52%
  4. 4Autorijschool Turan22 eerste examens50%
  5. 5Autorijschool Hendrik20 eerste examens40%
  6. 6Richard Rijopleidingen25 eerste examens36%
  7. 7Rijschool No Name100 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (9 rijscholen in Soest hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Soest

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.