Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Lelystad

Rijschool Lelystad: alle 41 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Lelystad (Flevoland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

41rijscholen
40%geslaagd 1e examen auto (gem. Lelystad)
50%landelijk gemiddelde
Een ophaalbrug in de weg in Lelystad, waar je de rijscholen in Lelystad kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Lelystad

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Lelystad. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Lelystad vergelijken

38 rijscholen voor auto in Lelystad · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Ed to Drive 44% 49% 389 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool Maher 35% 46% 354 examens ★ 5,0 (10)
Perspectief Verkeersschool 39% 43% 343 examens –
KEMP Rijopleidingen Lelystad 32% 38% 273 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool SD 42% 44% 206 examens –
DeBlijRijder 34% 37% 121 examens –
Rijschool Benson 65% 70% 114 examens ★ 5,0 (1)
1BASIS 9% 28% 111 examens –
Autorijschool Irfaan 23% 36% 97 examens –
Meijer Rijopleidingen 46% 54% 91 examens –

Toon alle 38 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Lelystad (2026)

De 10 autorijscholen in Lelystad waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 19 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Lelystad (40%).

  1. 1Rijschool Benson72 eerste examens65%
  2. 2Autorijschool Ton Wesker28 eerste examens64%
  3. 3GROW with KEMP22 eerste examens55%
  4. 4KEMP Rijopleidingen B.V.34 eerste examens53%
  5. 5Autorijschool van Dijk25 eerste examens48%
  6. 6Meijer Rijopleidingen50 eerste examens46%
  7. 6Autorijschool Yvonne Bayens26 eerste examens46%
  8. 8Rijschool Generatie Drive29 eerste examens45%
  9. 9Autorijschool Ed to Drive165 eerste examens44%
  10. 10Rijschool SD85 eerste examens42%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (19 rijscholen in Lelystad hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Lelystad

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.