Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Papendrecht

Rijschool Papendrecht: alle 13 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Papendrecht (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

13rijscholen
49%geslaagd 1e examen auto (gem. Papendrecht)
50%landelijk gemiddelde
Papendrecht gezien vanaf het water: alle rijscholen in Papendrecht op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Papendrecht

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Papendrecht. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Papendrecht vergelijken

13 rijscholen voor auto in Papendrecht · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
GROW with Ronald 48% 47% 251 examens –
Autorijschool Lokman 31% 34% 191 examens –
Lewand Autorijschool 37% 39% 69 examens –
Autorijschool "R. Jeekel" 14% 22% 63 examens ★ 0,0 (1)
Rijschool Michel Brilman 85% 79% 47 examens –
Rijschool Rowan 63% 73% 37 examens –
Rijschool Molenvliet 50% 57% 35 examens –
Algemene rijopleiding Alain van den Oever 42% 50% 32 examens –
Per Tempi 65% 67% 27 examens –
Rijschool Vos 85% 81% 21 examens –

Toon alle 13 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Papendrecht (2026)

De 7 autorijscholen in Papendrecht waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Papendrecht (49%).

  1. 1Rijschool Michel Brilman34 eerste examens85%
  2. 1Rijschool Vos20 eerste examens85%
  3. 3Rijschool Rowan24 eerste examens63%
  4. 4GROW with Ronald129 eerste examens48%
  5. 5Lewand Autorijschool27 eerste examens37%
  6. 6Autorijschool Lokman75 eerste examens31%
  7. 7Autorijschool "R. Jeekel"22 eerste examens14%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (6 rijscholen in Papendrecht hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Papendrecht

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.