Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hendrik-Ido-Ambacht

Rijschool Hendrik-Ido-Ambacht: alle 14 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hendrik-Ido-Ambacht (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

14rijscholen
43%geslaagd 1e examen auto (gem. Hendrik-Ido-Ambacht)
50%landelijk gemiddelde
De kerk van Hendrik-Ido-Ambacht: vergelijk de rijscholen in Hendrik-Ido-Ambacht
Foto: G.Th. Delemarre, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hendrik-Ido-Ambacht

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hendrik-Ido-Ambacht. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hendrik-Ido-Ambacht vergelijken

14 rijscholen voor auto in Hendrik-Ido-Ambacht · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Jado 45% 49% 209 examens –
Autorijschool Pieter de Geus 33% 41% 164 examens –
Alsadi Rijschool 30% 34% 161 examens –
Rijschool Pionier 39% 43% 77 examens –
Autorijschool Otto V.O.F. 19% 31% 77 examens –
Rijschool Irma Sanders 68% 66% 70 examens –
Verkeersschool Vrijenburg Jr. 41% 45% 58 examens –
RijschoolZHZ 29% 34% 56 examens –
Autorijschool You Go 43% 48% 52 examens –
WK Rijopleidingen 70% 73% 30 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 14 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hendrik-Ido-Ambacht (2026)

De 9 autorijscholen in Hendrik-Ido-Ambacht waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hendrik-Ido-Ambacht (43%).

  1. 1WK Rijopleidingen23 eerste examens70%
  2. 2Rijschool Irma Sanders41 eerste examens68%
  3. 3Rijschool Jado107 eerste examens45%
  4. 4Autorijschool You Go21 eerste examens43%
  5. 5Verkeersschool Vrijenburg Jr.27 eerste examens41%
  6. 6Rijschool Pionier31 eerste examens39%
  7. 7Autorijschool Pieter de Geus64 eerste examens33%
  8. 8Alsadi Rijschool50 eerste examens30%
  9. 9RijschoolZHZ21 eerste examens29%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Hendrik-Ido-Ambacht hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hendrik-Ido-Ambacht

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.