Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Ridderkerk

Rijschool Ridderkerk: alle 20 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Ridderkerk (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

20rijscholen
39%geslaagd 1e examen auto (gem. Ridderkerk)
50%landelijk gemiddelde
Het Nieuwe Veer bij Ridderkerk op een oude foto, waar je de rijscholen in Ridderkerk kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Ridderkerk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Ridderkerk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Ridderkerk vergelijken

16 rijscholen voor auto in Ridderkerk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool "IJsselstijn" 50% 51% 127 examens –
Rijschool Sociaal 47% 54% 119 examens –
Rijschool Jihan 29% 36% 84 examens ★ 3,7 (3)
Rijschool René Beumer 29% 46% 74 examens –
Autorijschool J. Van Noort 62% 58% 60 examens –
ELITE ALEYNA 11% 22% 50 examens –
A&S verkeersschool 12% 33% 45 examens –
Auto- motorrijschool Vogelvlucht 6% 35% 43 examens –
Cardrive – 34% 32 examens –
Rijschool De Haven 38% 36% 28 examens –

Toon alle 16 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Ridderkerk (2026)

De 5 autorijscholen in Ridderkerk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Ridderkerk (39%).

  1. 1Autorijschool J. Van Noort26 eerste examens62%
  2. 2Autorijschool "IJsselstijn"64 eerste examens50%
  3. 3Rijschool Sociaal53 eerste examens47%
  4. 4Rijschool René Beumer31 eerste examens29%
  5. 4Rijschool Jihan28 eerste examens29%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (11 rijscholen in Ridderkerk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Ridderkerk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.