Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Uitgeest

Rijschool Uitgeest: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Uitgeest (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
56%geslaagd 1e examen auto (gem. Uitgeest)
50%landelijk gemiddelde
Een molen bij Uitgeest: alle rijscholen in Uitgeest op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Uitgeest

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Uitgeest. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Uitgeest vergelijken

6 rijscholen voor auto in Uitgeest · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Ray Erkelens 58% 57% 240 examens –
Rijschool S-way 37% 44% 94 examens –
Rijschool Ingmar 55% 54% 74 examens –
Rijschool "Dennis" 55% 67% 18 examens –
Autorijschool Kick 87% 88% 17 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Walkro – 100% 3 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Uitgeest (2026)

De 3 autorijscholen in Uitgeest waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Uitgeest (56%).

  1. 1Verkeersschool Ray Erkelens123 eerste examens58%
  2. 2Rijschool Ingmar38 eerste examens55%
  3. 3Rijschool S-way35 eerste examens37%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Uitgeest hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Uitgeest

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.