Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Heemskerk

Rijschool Heemskerk: alle 18 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Heemskerk (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

18rijscholen
57%geslaagd 1e examen auto (gem. Heemskerk)
50%landelijk gemiddelde
Een kasteel in Heemskerk, waar je de rijscholen in Heemskerk kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Heemskerk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Heemskerk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Heemskerk vergelijken

18 rijscholen voor auto in Heemskerk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Joost Huijgens 54% 56% 174 examens –
Autorijschool De Commandeurs 57% 56% 111 examens –
Rijschool Heemskerk 41% 49% 80 examens –
Rijschool Grootfaam 34% 36% 70 examens –
Rijschool Dinie 71% 63% 70 examens –
Autorijschool Relax 41% 45% 67 examens –
Rijschoolgroenepijl – 51% 39 examens –
Autorijschool Elite 75% 69% 39 examens –
RijschoolHS – 14% 37 examens –
Rijschool Skillz 74% 79% 28 examens –

Toon alle 18 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Heemskerk (2026)

De 8 autorijscholen in Heemskerk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Heemskerk (57%).

  1. 1Marcel Kluft22 eerste examens91%
  2. 2Autorijschool Elite24 eerste examens75%
  3. 3Rijschool Dinie41 eerste examens71%
  4. 4Autorijschool De Commandeurs46 eerste examens57%
  5. 5Autorijschool Joost Huijgens95 eerste examens54%
  6. 6Rijschool Heemskerk37 eerste examens41%
  7. 6Autorijschool Relax32 eerste examens41%
  8. 8Rijschool Grootfaam29 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (10 rijscholen in Heemskerk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Heemskerk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.