Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Vinkeveen

Rijschool Vinkeveen: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Vinkeveen (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
58%geslaagd 1e examen auto (gem. Vinkeveen)
50%landelijk gemiddelde
Een speedboot op de plassen bij Vinkeveen: vergelijk de rijscholen in Vinkeveen
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Vinkeveen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Vinkeveen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Vinkeveen vergelijken

2 rijscholen voor auto in Vinkeveen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Succes 60% 64% 47 examens –
Autorijschool "Succes II" 55% 59% 37 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Vinkeveen (2026)

De 2 autorijscholen in Vinkeveen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Vinkeveen (58%).

  1. 1Rijschool Succes25 eerste examens60%
  2. 2Autorijschool "Succes II"20 eerste examens55%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Vinkeveen in cijfers

Rijscholen
2
Geslaagd 1e examen (auto)
58%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
67%
landelijk 50% · 39 herexamens
Inwoners
9.740
2,1 rijscholen per 10.000
17-jarigen
507
gemeente De Ronde Venen (CBS)

Per rijbewijs in Vinkeveen

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Vinkeveen.

  • Auto2 rijscholen · 84 examens · boven landelijk
    58%landelijk 50%

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Vinkeveen kiezen

Zoek je een autorijschool in Vinkeveen? Het CBR noemt er 2. Hun leerlingen deden samen 45 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 58% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Vergelijk op het eerste examen en kijk of er genoeg examens achter het percentage zitten; reviews van leerlingen vertellen daarna hoe de lessen voelen.

Rijles in Vinkeveen: de plaats in cijfers

In Vinkeveen wonen ongeveer 9.740 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 4.870 inwoners in de plaats.

In de gemeente De Ronde Venen wonen 507 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Utrecht heeft 64,5% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Vinkeveen heeft een huishouden gemiddeld 1,18 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 1,3 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Vinkeveen

De meeste leerlingen van rijscholen in Vinkeveen doen examen bij Examencentrum Amsterdam, hemelsbreed 21 km. Daar slaagde 58% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 47%).

Veelgestelde vragen over rijscholen in Vinkeveen

Hoeveel rijscholen zijn er in Vinkeveen?

Het CBR telt in Vinkeveen 2 rijscholen.

Hoeveel leerlingen slagen in Vinkeveen in één keer?

Bij de autorijscholen in Vinkeveen slaagde gemiddeld 58% bij het eerste praktijkexamen (45 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 62%.

Welke autorijschool in Vinkeveen heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Rijschool Succes het hoogst met 60% (25 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Vinkeveen?

De meeste leerlingen uit Vinkeveen doen examen bij CBR-examencentrum Amsterdam, hemelsbreed 21 km.

Kan ik in Vinkeveen rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Vinkeveen geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Vinkeveen?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de rekenhulp voor je rijbewijs.

Hoe vraag ik een gratis proefles aan?

Ja, je vraagt een gratis eerste rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Vinkeveen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.