Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Woerdense Verlaat

Rijschool Woerdense Verlaat: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Woerdense Verlaat (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
49%geslaagd 1e examen auto (gem. Woerdense Verlaat)
50%landelijk gemiddelde
Woerdense Verlaat aan het water, waar je de rijscholen in Woerdense Verlaat kunt vergelijken
Foto: Vincent van Zeijst, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Woerdense Verlaat

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Woerdense Verlaat. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Woerdense Verlaat vergelijken

2 rijscholen voor auto in Woerdense Verlaat · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Alblas Verkeersschool 47% 46% 922 examens –
All Road Rijopleidingen 76% 80% 41 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Woerdense Verlaat (2026)

De 2 autorijscholen in Woerdense Verlaat waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Woerdense Verlaat (49%).

  1. 1All Road Rijopleidingen33 eerste examens76%
  2. 2Alblas Verkeersschool408 eerste examens47%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Woerdense Verlaat

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.