Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Zwanenburg

Rijschool Zwanenburg: alle 8 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Zwanenburg (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

8rijscholen
39%geslaagd 1e examen auto (gem. Zwanenburg)
50%landelijk gemiddelde
Zwanenburg aan het water: rijscholen in Zwanenburg vergelijken
Foto: Han Jongeneel, Wikimedia Commons, CC BY 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Zwanenburg

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Zwanenburg. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Zwanenburg vergelijken

7 rijscholen voor auto in Zwanenburg · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool uLes 18% 24% 84 examens –
S. Mahes-Prithipalsingh 14% 26% 81 examens ★ 5,0 (1)
TBdrive 71% 67% 52 examens –
Rijschool Traffic expert 42% 51% 47 examens –
Rijschool Ge van Aken 52% 57% 46 examens –
verkeersschool Response – 83% 6 examens –
Rijschool de Meteoriet – 100% 2 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Zwanenburg (2026)

De 5 autorijscholen in Zwanenburg waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Zwanenburg (39%).

  1. 1TBdrive28 eerste examens71%
  2. 2Rijschool Ge van Aken23 eerste examens52%
  3. 3Rijschool Traffic expert24 eerste examens42%
  4. 4Rijschool uLes33 eerste examens18%
  5. 5S. Mahes-Prithipalsingh21 eerste examens14%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Zwanenburg hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Zwanenburg

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.