Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Asten

Rijschool Asten: alle 9 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Asten (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

9rijscholen
62%geslaagd 1e examen auto (gem. Asten)
50%landelijk gemiddelde
Huize Bartholomeus in Asten: vergelijk de rijscholen in Asten
Foto: Rosemoon, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Asten

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Asten. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Asten vergelijken

9 rijscholen voor auto in Asten · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool De Gouden Zon 45% 40% 103 examens –
Rijschool van Bussel 59% 65% 63 examens –
Rijschool Kijk vooruit 56% 54% 52 examens –
Rijschool ROI 67% 70% 47 examens –
Rijschool van der Poel 90% 86% 37 examens –
Rijschool Asten – 67% 12 examens –
Rijschool Rij-Vlot – 20% 5 examens –
Autorijschool Stadslicht – 67% 3 examens –
Rijschool Gas Geven – 0% 1 examen –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Asten (2026)

De 5 autorijscholen in Asten waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Asten (62%).

  1. 1Rijschool van der Poel31 eerste examens90%
  2. 2Rijschool ROI33 eerste examens67%
  3. 3Rijschool van Bussel46 eerste examens59%
  4. 4Rijschool Kijk vooruit25 eerste examens56%
  5. 5Rijschool De Gouden Zon42 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (4 rijscholen in Asten hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Asten

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.