Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Someren

Rijschool Someren: alle 9 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Someren (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

9rijscholen
59%geslaagd 1e examen auto (gem. Someren)
50%landelijk gemiddelde
Een huis in het buitengebied van Someren: vergelijk de rijscholen in Someren
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Someren

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Someren. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Someren vergelijken

8 rijscholen voor auto in Someren · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Eigen Tempo 57% 61% 79 examens –
autorijschool Loomans 56% 61% 59 examens –
Hendrikx Autorijschool 74% 77% 44 examens –
OTC Rijopleidingen B.V. 46% 57% 42 examens –
Tonny's Autorijschool 55% 61% 31 examens –
Erik Eisma Rijschool – 38% 8 examens –
Catch Engineering Automotive B.V. – 60% 5 examens –
Rijschool Nick – 100% 4 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Someren (2026)

De 5 autorijscholen in Someren waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Someren (59%).

  1. 1Hendrikx Autorijschool35 eerste examens74%
  2. 2Rijschool Eigen Tempo49 eerste examens57%
  3. 3autorijschool Loomans34 eerste examens56%
  4. 4Tonny's Autorijschool20 eerste examens55%
  5. 5OTC Rijopleidingen B.V.24 eerste examens46%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Someren hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Someren

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.