Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Blaricum

Rijschool Blaricum: alle 8 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Blaricum (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

8rijscholen
61%geslaagd 1e examen auto (gem. Blaricum)
50%landelijk gemiddelde
Een oud huis in Blaricum, waar je de rijscholen in Blaricum kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Blaricum

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Blaricum. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Blaricum vergelijken

8 rijscholen voor auto in Blaricum · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Jara 20% 20% 60 examens –
Rijschool LTD 45% 51% 49 examens –
Autorijschool Next Gear 47% 57% 46 examens –
Autorijschool Gooijer 76% 79% 39 examens –
Autorijschool Joop Majoor 53% 53% 34 examens –
Sunny 79% 71% 31 examens –
Autorijschool Caroline de Vries 85% 85% 26 examens ★ 4,0 (1)
Wendy's autorijschool 83% 81% 16 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Blaricum (2026)

De 4 autorijscholen in Blaricum waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Blaricum (61%).

  1. 1Autorijschool Caroline de Vries20 eerste examens85%
  2. 2Autorijschool Gooijer29 eerste examens76%
  3. 3Autorijschool Next Gear30 eerste examens47%
  4. 4Rijschool LTD22 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (4 rijscholen in Blaricum hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Blaricum

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.