Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Naarden

Rijschool Naarden: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Naarden (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
48%geslaagd 1e examen auto (gem. Naarden)
50%landelijk gemiddelde
Gevels in de vesting Naarden: alle rijscholen in Naarden op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Naarden

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Naarden. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Naarden vergelijken

3 rijscholen voor auto in Naarden · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
All-Round Auto/Motorrijschool 57% 69% 35 examens –
HedayaDrive 18% 28% 25 examens –
Verkeersschool Let's Drive 60% 69% 16 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Naarden (2026)

De autorijschool in Naarden met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Naarden (48%).

  1. 1All-Round Auto/Motorrijschool21 eerste examens57%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Naarden hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Naarden in cijfers

Rijscholen
3
Geslaagd 1e examen (auto)
48%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
65%
landelijk 50% · 34 herexamens
Inwoners
18.500
1,6 rijscholen per 10.000
17-jarigen
834
gemeente Gooise Meren (CBS)

Per rijbewijs in Naarden

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Naarden.

  • Auto3 rijscholen · 76 examens · rond landelijk
    48%landelijk 50%
  • Motor1 rijschool · 89 examens · boven landelijk
    84%landelijk 74%

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Naarden kiezen

Zoek je een autorijschool in Naarden? Het CBR noemt er 3. Hun leerlingen deden samen 42 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 48% slaagde in één keer. Dat is ongeveer gelijk aan het landelijk gemiddelde van 50%.

Het belangrijkste getal is het percentage leerlingen dat in één keer slaagt. Weeg het aantal examens mee: bij weinig examens zegt een percentage nog niet veel.

Rijbewijs halen in Naarden

In Naarden wonen ongeveer 18.500 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 6.167 inwoners in de plaats.

In de gemeente Gooise Meren wonen 834 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Noord-Holland heeft 54,7% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Naarden heeft een huishouden gemiddeld 1,06 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 1,5 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Naarden

De meeste leerlingen van rijscholen in Naarden doen examen bij Examencentrum Eemnes, hemelsbreed 8 km. Daar slaagde 48% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 51%).

Motor, scooter en meer in Naarden

Naast autorijles kun je in Naarden terecht voor motor (1 rijschool, 84% in één keer geslaagd). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Naarden

Hoeveel autorijscholen zijn er in Naarden?

Het CBR telt in Naarden 3 rijscholen.

Hoeveel leerlingen slagen in Naarden in één keer?

Bij de autorijscholen in Naarden slaagde gemiddeld 48% bij het eerste praktijkexamen (42 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 56%.

Welke autorijschool in Naarden heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort All-Round Auto/Motorrijschool het hoogst met 57% (21 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Naarden?

De meeste leerlingen uit Naarden doen examen bij CBR-examencentrum Eemnes, hemelsbreed 8 km.

Kan ik in Naarden rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Naarden geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Naarden?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met onze rekenhulp.

Hoe vraag ik een gratis proefles aan?

Ja, je vraagt een gratis proefles aanvragen aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Naarden

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.