Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Huizen

Rijschool Huizen: alle 22 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Huizen (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

22rijscholen
55%geslaagd 1e examen auto (gem. Huizen)
50%landelijk gemiddelde
De haven van Huizen: vergelijk de rijscholen in Huizen
Foto: M.Minderhoud, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Huizen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Huizen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Huizen vergelijken

22 rijscholen voor auto in Huizen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
4 The Best Rijschool 31% 36% 172 examens –
Easy2Drive Verkeersopleidingen 46% 49% 125 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Gino 46% 54% 92 examens ★ 5,0 (33)
Autorijschool Folkers 78% 76% 86 examens –
Autorijschool M. Halici 53% 52% 75 examens ★ 5,0 (1)
Dennis Ottens rijopleidingen 68% 67% 60 examens –
Rijschool De Daily Driver 73% 70% 56 examens ★ 5,0 (1)
PATTINAMA "Er Is Hoop" 17% 36% 50 examens –
Autorijschool Zoom 44% 40% 43 examens –
Rijles Company 64% 67% 43 examens –

Toon alle 22 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Huizen (2026)

De 9 autorijscholen in Huizen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Huizen (55%).

  1. 1Autorijschool Folkers63 eerste examens78%
  2. 2Rijschool De Daily Driver37 eerste examens73%
  3. 3Dennis Ottens rijopleidingen40 eerste examens68%
  4. 4Rijles Company28 eerste examens64%
  5. 5Autorijschool Bezemer ABR21 eerste examens62%
  6. 6Autorijschool M. Halici45 eerste examens53%
  7. 7Easy2Drive Verkeersopleidingen69 eerste examens46%
  8. 7Rijschool Gino46 eerste examens46%
  9. 94 The Best Rijschool51 eerste examens31%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (13 rijscholen in Huizen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Huizen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.