Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hattem

Rijschool Hattem: alle 4 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hattem (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

4rijscholen
59%geslaagd 1e examen auto (gem. Hattem)
50%landelijk gemiddelde
Een straat met de kerk in Hattem, waar je de rijscholen in Hattem kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hattem

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hattem. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hattem vergelijken

4 rijscholen voor auto in Hattem · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Rijtalent 61% 66% 86 examens –
Rij en adviesburo Up 2 Date 68% 72% 54 examens –
Rijschool Ivette 47% 45% 33 examens –
Rijschool Mulder 38% 47% 32 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hattem (2026)

De 2 autorijscholen in Hattem waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hattem (59%).

  1. 1Rij en adviesburo Up 2 Date41 eerste examens68%
  2. 2Rijschool Rijtalent62 eerste examens61%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Hattem hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hattem

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.