Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Wezep

Rijschool Wezep: alle 7 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Wezep (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

7rijscholen
50%geslaagd 1e examen auto (gem. Wezep)
50%landelijk gemiddelde
Een duiventil in Wezep: alle rijscholen in Wezep op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Wezep

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Wezep. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Wezep vergelijken

7 rijscholen voor auto in Wezep · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Ron 45% 47% 172 examens –
Rijschool Chris 58% 58% 132 examens –
Autorijschool Wessels 46% 45% 75 examens ★ 5,0 (1)
Auto en Motor Rijschool Booij 52% 59% 66 examens –
Autorijschool L.Beute 50% 39% 31 examens –
V.O.F. Autorijschool Zwijnenburg 38% 52% 29 examens –
Rijschool Badawi – 45% 11 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Wezep (2026)

De 4 autorijscholen in Wezep waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Wezep (50%).

  1. 1Rijschool Chris71 eerste examens58%
  2. 2Auto en Motor Rijschool Booij29 eerste examens52%
  3. 3Autorijschool Wessels26 eerste examens46%
  4. 4Autorijschool Ron78 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Wezep hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Wezep

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.