Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Laag Zuthem

Rijschool Laag Zuthem: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Laag Zuthem (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
53%geslaagd 1e examen auto (gem. Laag Zuthem)
50%landelijk gemiddelde
Een boerderij in Laag Zuthem op een oude foto: alle rijscholen in Laag Zuthem op een rij
Foto: Brandts Buys, L. (Fotograaf), Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Laag Zuthem

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Laag Zuthem. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Laag Zuthem vergelijken

2 rijscholen voor auto in Laag Zuthem · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Hubers 46% 49% 91 examens –
Rijschool Louise 69% 72% 32 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Laag Zuthem (2026)

De autorijschool in Laag Zuthem met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Laag Zuthem (53%).

  1. 1Verkeersschool Hubers39 eerste examens46%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Laag Zuthem hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Laag Zuthem in cijfers

Rijscholen
2
Geslaagd 1e examen (auto)
53%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
57%
landelijk 50% · 68 herexamens
Met automaatles
1
van de 2 autorijscholen
Inwoners
700
28,6 rijscholen per 10.000
17-jarigen
437
gemeente Raalte (CBS)

Per rijbewijs in Laag Zuthem

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Laag Zuthem.

  • Auto2 rijscholen · 123 examens · boven landelijk
    53%landelijk 50%

Verloop slagingspercentage Laag Zuthem

  • Gemiddelde Laag Zuthem
  • Landelijk gemiddelde
Toon de cijfers per jaar
JaarLaag ZuthemLandelijkExamens
2025/2653%50%55
2024/2549%50%73
2023/2440%52%57
2022/2369%52%54
2021/2256%53%50

Bron: CBR en CBR open data · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Laag Zuthem kiezen

Het CBR telt in Laag Zuthem 2 autorijscholen. Hun leerlingen deden samen 55 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 53% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Vergelijk op het eerste examen en kijk of er genoeg examens achter het percentage zitten; reviews van leerlingen vertellen daarna hoe de lessen voelen.

Rijles in Laag Zuthem: de plaats in cijfers

In Laag Zuthem wonen ongeveer 700 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 350 inwoners in de plaats.

In de gemeente Raalte wonen 437 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Overijssel heeft 67,2% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Laag Zuthem heeft een huishouden gemiddeld 1,36 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 2,7 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Laag Zuthem

De meeste leerlingen van rijscholen in Laag Zuthem doen examen bij Examencentrum Zwolle, hemelsbreed 8 km. Daar slaagde 46% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 48%). Ook Examencentrum Deventer (25 km) worden veel gebruikt.

Automaat rijles in Laag Zuthem

Wil je in een automaat rijden? In Laag Zuthem kan dat bij 1 rijschool (CBR). Met het filter Automaat in de lijst hierboven zie je ze direct.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Laag Zuthem

Hoeveel autorijscholen zijn er in Laag Zuthem?

Het CBR telt in Laag Zuthem 2 rijscholen.

Hoeveel leerlingen slagen in Laag Zuthem in één keer?

Bij de autorijscholen in Laag Zuthem slaagde gemiddeld 53% bij het eerste praktijkexamen (55 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 55%.

Welke autorijschool in Laag Zuthem heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Verkeersschool Hubers het hoogst met 46% (39 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Laag Zuthem?

De meeste leerlingen uit Laag Zuthem doen examen bij CBR-examencentrum Zwolle, hemelsbreed 8 km.

Kan ik in Laag Zuthem rijles in een automaat nemen?

Ja, bij 1 van de 2 autorijscholen (CBR).

Wat kost rijles in Laag Zuthem?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de rekenhulp voor je rijbewijs.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis proefles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Laag Zuthem

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.