Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. IJsselstein

Rijschool IJsselstein: alle 15 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in IJsselstein (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

15rijscholen
51%geslaagd 1e examen auto (gem. IJsselstein)
50%landelijk gemiddelde
Moderne gebouwen in het centrum van Nieuwegein, vlak bij IJsselstein: alle rijscholen in IJsselstein op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in IJsselstein

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in IJsselstein. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in IJsselstein vergelijken

14 rijscholen voor auto in IJsselstein · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool van Bemmel B.V. 54% 59% 528 examens –
Nu Examen 34% 38% 221 examens –
Rijschool Troy 38% 46% 87 examens –
EDH Transport B.V. 55% 59% 58 examens –
Top Rijschool Utrecht 39% 42% 52 examens –
Autorijschool Alpha 40% 48% 33 examens –
Autorijschool Mulder 65% 67% 27 examens –
Maikel Epping Rijopleidingen 80% 78% 27 examens –
Rijschool Boz 82% 79% 19 examens –
Nakis Autorijschool – 38% 16 examens –

Toon alle 14 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in IJsselstein (2026)

De 5 autorijscholen in IJsselstein waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in IJsselstein (51%).

  1. 1Maikel Epping Rijopleidingen20 eerste examens80%
  2. 2EDH Transport B.V.33 eerste examens55%
  3. 3Rijschool van Bemmel B.V.274 eerste examens54%
  4. 4Rijschool Troy40 eerste examens38%
  5. 5Nu Examen74 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (9 rijscholen in IJsselstein hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in IJsselstein

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.