Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Nieuwegein

Rijschool Nieuwegein: alle 30 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Nieuwegein (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

30rijscholen
53%geslaagd 1e examen auto (gem. Nieuwegein)
50%landelijk gemiddelde
Moderne gebouwen in het centrum van Nieuwegein: rijscholen in Nieuwegein vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Nieuwegein

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Nieuwegein. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Nieuwegein vergelijken

28 rijscholen voor auto in Nieuwegein · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
GROW with E & R Opleidingen 50% 52% 974 examens –
Rijschool Raymond Graanoogst 65% 65% 259 examens –
Autorijschool Twin 38% 45% 233 examens –
Topsrijschool 46% 51% 136 examens –
1 winner 56% 68% 133 examens –
Autorijschool Tommy 37% 44% 113 examens –
J.J. Hulskemper 47% 48% 48 examens –
Pameer autorijschool 45% 56% 43 examens ★ 5,0 (3)
Louis Mattia NXXT 62% 63% 43 examens –
Rijschool Safran 50% 50% 42 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 28 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Nieuwegein (2026)

De 10 autorijscholen in Nieuwegein waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 13 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Nieuwegein (53%).

  1. 1Rijschool Frank van Schaik26 eerste examens77%
  2. 2Rijschool Raymond Graanoogst175 eerste examens65%
  3. 3Louis Mattia NXXT26 eerste examens62%
  4. 4Rijschool Steiginga22 eerste examens59%
  5. 51 winner54 eerste examens56%
  6. 6Rijschool 49N26 eerste examens54%
  7. 7Dirk Post21 eerste examens52%
  8. 8GROW with E & R Opleidingen449 eerste examens50%
  9. 9Topsrijschool69 eerste examens46%
  10. 10Pameer autorijschool22 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (15 rijscholen in Nieuwegein hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Nieuwegein

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.