Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Maassluis

Rijschool Maassluis: alle 16 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Maassluis (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

16rijscholen
37%geslaagd 1e examen auto (gem. Maassluis)
50%landelijk gemiddelde
Een moderne kerk in Maassluis: alle rijscholen in Maassluis op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Maassluis

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Maassluis. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Maassluis vergelijken

16 rijscholen voor auto in Maassluis · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
All Road Verkeersschool 30% 32% 335 examens –
Autorijschool A20 21% 33% 109 examens –
Fred's Rijschool 24% 31% 62 examens –
Rijschool Rijsnelweg 43% 47% 62 examens –
010 rijles 36% 38% 60 examens –
Autorijschool Agnes Bol 62% 66% 59 examens –
Rijschool Quickshift 28% 38% 52 examens –
Verkeersschool Astrid 38% 37% 51 examens –
Ik Wil Motor Rijden 67% 50% 36 examens –
Hammer Autorijschool (+Motor) 36% 43% 35 examens –

Toon alle 16 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Maassluis (2026)

De 6 autorijscholen in Maassluis waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Maassluis (37%).

  1. 1Autorijschool Agnes Bol29 eerste examens62%
  2. 2Rijschool Rijsnelweg30 eerste examens43%
  3. 3010 rijles33 eerste examens36%
  4. 4All Road Verkeersschool93 eerste examens30%
  5. 5Rijschool Quickshift25 eerste examens28%
  6. 6Autorijschool A2038 eerste examens21%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (10 rijscholen in Maassluis hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Maassluis

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.