Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. De Meern

Rijschool De Meern: alle 16 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in De Meern (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

16rijscholen
55%geslaagd 1e examen auto (gem. De Meern)
50%landelijk gemiddelde
De kerk van De Meern, waar je de rijscholen in De Meern kunt vergelijken
Foto: RCPhotoVideo, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0 nl
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in De Meern

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in De Meern. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in De Meern vergelijken

15 rijscholen voor auto in De Meern · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Weverstede B.V. 56% 56% 272 examens ★ 5,0 (2)
Autorijschool De Zon 49% 40% 102 examens ★ 5,0 (1)
Auto- en Motorrijschool "De Meern", G. van Kooten 50% 50% 54 examens –
Autorijschool "De Heul" 63% 66% 47 examens –
Selectadrive.nl 33% 43% 46 examens –
Auto- En Motorrijschool Korll 61% 56% 45 examens –
Rijschool Vrooom 50% 56% 25 examens –
Autorijschool Mirza 55% 54% 24 examens –
Autorijschool Ramesh – 30% 23 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool De Nijs 69% 67% 21 examens –

Toon alle 15 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in De Meern (2026)

De 5 autorijscholen in De Meern waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in De Meern (55%).

  1. 1Autorijschool "De Heul"27 eerste examens63%
  2. 2Auto- En Motorrijschool Korll23 eerste examens61%
  3. 3Rijschool Weverstede B.V.136 eerste examens56%
  4. 4Auto- en Motorrijschool "De Meern", G. van Kooten20 eerste examens50%
  5. 5Autorijschool De Zon35 eerste examens49%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (10 rijscholen in De Meern hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in De Meern

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.