Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Rijswijk (Zuid-Holland)

Rijschool Rijswijk (Zuid-Holland): alle 34 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

34rijscholen
50%geslaagd 1e examen auto (gem. Rijswijk (Zuid-Holland))
50%landelijk gemiddelde
Een modern gebouw in Rijswijk: rijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland) vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Rijswijk (Zuid-Holland)

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Rijswijk (Zuid-Holland). Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland) vergelijken

33 rijscholen voor auto in Rijswijk (Zuid-Holland) · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Campus B.V. 56% 57% 683 examens –
Les all in 27% 31% 123 examens –
Leeuwendael Rijinstructie 50% 50% 103 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool MY-Line 40% 51% 76 examens –
Visie 52% 45% 71 examens ★ 5,0 (1)
AJ Drive – 29% 52 examens –
King Drivers 29% 36% 45 examens –
Autorijschool Fouad 13% 31% 45 examens –
Rijschool Automobiel 17% 31% 42 examens –
Rijschool Achttien 50% 54% 41 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 33 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland) (2026)

De 5 autorijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland) waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Rijswijk (Zuid-Holland) (50%).

  1. 1Verkeersschool Campus B.V.383 eerste examens56%
  2. 2Visie29 eerste examens52%
  3. 3Leeuwendael Rijinstructie52 eerste examens50%
  4. 4Rijschool MY-Line25 eerste examens40%
  5. 5Les all in41 eerste examens27%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (28 rijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland) hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland)

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.