Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Woerden

Rijschool Woerden: alle 14 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Woerden (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

14rijscholen
54%geslaagd 1e examen auto (gem. Woerden)
50%landelijk gemiddelde
Panden aan het water in Woerden: alle rijscholen in Woerden op een rij
Foto: Nanda Sluijsmans from Den Haag, Nederland, Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Woerden

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Woerden. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Woerden vergelijken

14 rijscholen voor auto in Woerden · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
"Hans" Auto en Motorrijschool 57% 58% 138 examens –
Yorin Schaap 49% 51% 93 examens –
Rijschool Plassie 63% 69% 87 examens ★ 4,5 (2)
Autorijschool Chef 55% 61% 75 examens ★ 1,0 (1)
Autorijschool RVVO 12% 29% 58 examens –
Rijschool SLM 60% 50% 52 examens ★ 5,0 (1)
Learn fast 50% 53% 47 examens –
Rijschool 0348 40% 47% 43 examens –
Autorijschool Philip 65% 53% 32 examens –
Autorijschool Ad Oskam 75% 75% 32 examens –

Toon alle 14 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Woerden (2026)

De 6 autorijscholen in Woerden waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Woerden (54%).

  1. 1Autorijschool Ad Oskam20 eerste examens75%
  2. 2Rijschool Plassie49 eerste examens63%
  3. 3"Hans" Auto en Motorrijschool74 eerste examens57%
  4. 4Autorijschool Chef47 eerste examens55%
  5. 5Yorin Schaap51 eerste examens49%
  6. 6Rijschool 034825 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (8 rijscholen in Woerden hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Woerden

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.