Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Sleeuwijk

Rijschool Sleeuwijk: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Sleeuwijk (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
51%geslaagd 1e examen auto (gem. Sleeuwijk)
50%landelijk gemiddelde
Een deur in de kerk van Sleeuwijk: rijscholen in Sleeuwijk vergelijken
Foto: J.P. de Koning, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Sleeuwijk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Sleeuwijk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Sleeuwijk vergelijken

3 rijscholen voor auto in Sleeuwijk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Alhadi 34% 35% 124 examens –
Verdoold Rijopleidingen 77% 70% 40 examens –
Autorijschool Van Klooster 38% 30% 33 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Sleeuwijk (2026)

De 2 autorijscholen in Sleeuwijk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Sleeuwijk (51%).

  1. 1Verdoold Rijopleidingen30 eerste examens77%
  2. 2Autorijschool Alhadi38 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Sleeuwijk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Sleeuwijk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.