Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Werkendam

Rijschool Werkendam: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Werkendam (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
60%geslaagd 1e examen auto (gem. Werkendam)
50%landelijk gemiddelde
De Biesbosch bij Werkendam, waar je de rijscholen in Werkendam kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Werkendam

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Werkendam. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Werkendam vergelijken

3 rijscholen voor auto in Werkendam · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Joleen 56% 57% 70 examens –
Rijschool A. Versluis 57% 59% 51 examens –
Altena Verkeersopleidingen 69% 73% 44 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Werkendam (2026)

De 3 autorijscholen in Werkendam waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Werkendam (60%).

  1. 1Altena Verkeersopleidingen29 eerste examens69%
  2. 2Rijschool A. Versluis30 eerste examens57%
  3. 3Rijschool Joleen39 eerste examens56%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Werkendam

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.