Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hardinxveld-Giessendam

Rijschool Hardinxveld-Giessendam: alle 8 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hardinxveld-Giessendam (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

8rijscholen
61%geslaagd 1e examen auto (gem. Hardinxveld-Giessendam)
50%landelijk gemiddelde
Het station van Hardinxveld-Giessendam op een oude foto: vergelijk de rijscholen in Hardinxveld-Giessendam
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hardinxveld-Giessendam

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hardinxveld-Giessendam. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hardinxveld-Giessendam vergelijken

8 rijscholen voor auto in Hardinxveld-Giessendam · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
autorijschool ik rij bij Milan 50% 52% 73 examens –
Pijl Rijschool B.V. 38% 41% 66 examens –
Autorijschool Ibiza 61% 65% 65 examens –
Rijschool Johan 80% 82% 55 examens –
Rijschool René Dame 66% 69% 51 examens –
Autorijschool Luc Sluimer 61% 55% 42 examens –
Rijschool VSK – 43% 21 examens –
Nederveen opleidingen en trainingen B.V. – 100% 1 examen –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hardinxveld-Giessendam (2026)

De 6 autorijscholen in Hardinxveld-Giessendam waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hardinxveld-Giessendam (61%).

  1. 1Rijschool Johan44 eerste examens80%
  2. 2Rijschool René Dame32 eerste examens66%
  3. 3Autorijschool Ibiza41 eerste examens61%
  4. 3Autorijschool Luc Sluimer23 eerste examens61%
  5. 5autorijschool ik rij bij Milan34 eerste examens50%
  6. 6Pijl Rijschool B.V.29 eerste examens38%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Hardinxveld-Giessendam hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hardinxveld-Giessendam

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.