Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Vianen

Rijschool Vianen: alle 12 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Vianen (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

12rijscholen
40%geslaagd 1e examen auto (gem. Vianen)
50%landelijk gemiddelde
Het stuwcomplex in de Lek bij Hagestein, vlak bij Vianen: alle rijscholen in Vianen op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Vianen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Vianen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Vianen vergelijken

10 rijscholen voor auto in Vianen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Hallak Rijschool 51% 49% 169 examens –
Rijschool Legacy 38% 48% 136 examens –
Riyaan 47% 46% 113 examens –
Autorijschool Van Nimwegen 36% 47% 75 examens –
Autorijschool Amla 17% 43% 61 examens ★ 5,0 (1)
Vermolen Verkeersopleidingen 28% 39% 49 examens –
Rijschool ViaTAVI 42% 47% 38 examens –
Rijschool come2drive – 11% 19 examens –
Gerards Rijschool – 33% 3 examens –
Aangepast Autorijden – 0% 1 examen –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Vianen (2026)

De 5 autorijscholen in Vianen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Vianen (40%).

  1. 1Hallak Rijschool71 eerste examens51%
  2. 2Riyaan43 eerste examens47%
  3. 3Rijschool Legacy50 eerste examens38%
  4. 4Autorijschool Van Nimwegen39 eerste examens36%
  5. 5Autorijschool Amla23 eerste examens17%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Vianen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Vianen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.