Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Montfoort

Rijschool Montfoort: alle 4 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Montfoort (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

4rijscholen
53%geslaagd 1e examen auto (gem. Montfoort)
50%landelijk gemiddelde
Molen De Valk in Montfoort, waar je de rijscholen in Montfoort kunt vergelijken
Foto: Onderwijsgek, Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.5 nl
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Montfoort

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Montfoort. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Montfoort vergelijken

4 rijscholen voor auto in Montfoort · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Vergeer 60% 57% 195 examens –
M.AlHallak Rijschool 34% 42% 65 examens –
Autorijschool Erik Dunnewold 43% 53% 43 examens –
Autorijschool Corrien 53% 61% 33 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Montfoort (2026)

De 3 autorijscholen in Montfoort waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Montfoort (53%).

  1. 1Rijschool Vergeer106 eerste examens60%
  2. 2Autorijschool Erik Dunnewold23 eerste examens43%
  3. 3M.AlHallak Rijschool29 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Montfoort hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Montfoort

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.