Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Maarssen

Rijschool Maarssen: alle 26 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Maarssen (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

26rijscholen
63%geslaagd 1e examen auto (gem. Maarssen)
50%landelijk gemiddelde
Een kasteel aan het water bij Maarssen: vergelijk de rijscholen in Maarssen
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Maarssen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Maarssen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Maarssen vergelijken

25 rijscholen voor auto in Maarssen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Bryan 80% 79% 113 examens –
Rijschool Route030 43% 39% 72 examens –
Autorijschool Is-Met 63% 67% 54 examens –
0346Rijles 63% 60% 52 examens –
Autorijschool M. Diekema 67% 67% 43 examens –
Autorijschool Klinkenberg 48% 56% 43 examens ★ 5,0 (1)
Rijopleiding Nederland 29% 42% 43 examens –
Rijschool Nandy 50% 49% 41 examens –
Autorijschool Sandra Bakker 69% 70% 37 examens –
Rijschool van Seumeren 86% 87% 31 examens –

Toon alle 25 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Maarssen (2026)

De 9 autorijscholen in Maarssen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Maarssen (63%).

  1. 1Rijschool van Seumeren28 eerste examens86%
  2. 2Autorijschool Bryan89 eerste examens80%
  3. 3Autorijschool Sandra Bakker29 eerste examens69%
  4. 4Autorijschool M. Diekema24 eerste examens67%
  5. 5Autorijschool Is-Met35 eerste examens63%
  6. 50346Rijles24 eerste examens63%
  7. 7Autorijschool Klinkenberg23 eerste examens48%
  8. 8Rijschool Route03037 eerste examens43%
  9. 9Rijopleiding Nederland21 eerste examens29%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (16 rijscholen in Maarssen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Maarssen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.